ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Netto Sp. z o.o.
29. 3. 2024

Obowiązki

  • Efektywnym zarządzaniem zespołem pracowników
  • Zapewnianiem funkcjonowania sklepu zgodnie z wewnętrznymi standardami
  • Godnym reprezentowaniem firmy wobec naszych klientów i dostawców
  • Dbaniem o dobrą atmosferę w Twoim zespole (uśmiech, żart, koleżeńska pomoc to nieodłączna część kultury pracy w naszej firmie)

Wymagania

  • Posiadające książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny)
  • Posiadające doświadczenie na podobnym stanowisku w sieci dyskontowej oraz wiedzę z zakresu handlu detalicznego
  • Potrafiące kierować zespołem, motywować go i lubiące to robić
  • Gotowe do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie i premię zawsze na czas
  • Wsparcie doświadczonych kierowników
  • System profesjonalnych i kompleksowych szkoleń
  • Pakiet programów socjalnych i benefitów pozapłacowych (więcej informacji na ich temat znajdziesz na kariera.netto.pl)
  • Dla najlepszych – udział w Akademii Talentów Netto i realne możliwości rozwoju zawodowego

Źródło: https://www.netto.pl/praca/aef40247-36b3-49a2-8978-d138f7966589/zast%C4%99pca-kierownika-sklepu---%C5%82%C3%B3d%C5%BA/

  • Praca Łódź
  • Kierownik Łódź
  • Kierownik działu personalnego Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714