Zastępca Kierownika sklepu
  • Stok
lubelskie, Stok, lubelskie, Polska
PHU Topaz Sp. z o.o.
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

PHU Topaz Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Stok
Pracodawca
Dodano
29.04.2024
Numer referencyjny
9786_7707

Główne zadania:

  • współpraca przy koordynowaniu pracy sklepu tak, aby funkcjonował na jak najwyższym poziomie, zgodnie z obowiązującymi standardami sieci Topaz
  • organizacja pracy i zarządzanie podległym personelem we współpracy z Kierownikiem sklepu
  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe sklepu i realizację celów biznesowych
  • zarządzanie asortymentem
  • zapewnienie wysokich standardów obsługi Klienta
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i reprezentowanie jej wobec Klientów i dostawców

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w sklepie spożywczo-przemysłowym
  • znajomość specyfiki handlu detalicznego, zasad funkcjonowania sklepu
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • umiejętność dobrej organizacji pracy, rzetelność i uczciwość
  • wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich sprawnego uzupełnienia)

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas
  • talony na święta
  • premie sprzedażowe dla Pracowników administracji sklepu
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
  • ubezpieczenie na życie
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z realną możliwością rozwoju zawodowego i awansu

Sieć polskich sklepów spożywczych TOPAZ działająca od ponad 30 lat, wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. TOPAZ to obecnie ponad sto trzydzieści placówek (sklepów własnych i franczyzowych) w czterech województwach wschodniej, a także centralnej Polski. Nasza marka stale się rozwija i chociaż najważniejszym trzonem działalności TOPAZ są sklepy spożywcze, rozwijamy również własne Centra Logistyczne, stacje benzynowe, punkty gastronomiczne TOP DRIVE, browar restauracyjny BROFAKTURA, galerie handlowe, inwestycje deweloperskie. Dysponujemy również Zakładem rozbioru drobiu oraz ciastkarnią NATALIA I SZYMON.

Misją naszej firmy jest zapewnienie wygody codziennych zakupów z myślą o naszych Klientach i Ich potrzebach.

Aktualnie do nowo otwieranego sklepu TOPAZ w Stoku (województwo lubelskie, gmina Ulan-Majorat) poszukujemy pracownika na stanowisko - Zastępca Kierownika sklepu

  • Praca lubelskie
  • Kierownik Opole Lubelskie
  • Kierownik lubelskie
  • lubelskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523