Zastępca Kierownika Salonu Optycznego - Lynx Optique, Warszawa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Lynx Optique
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

  • zastępowanie Kierownika w trakcie jego nieobecności w Salonie Optycznym,
  • profesjonalna obsługa naszych klientów w kwestii doboru opraw oraz dopasowaniu odpowiedniego typu soczewek korekcyjnych,
  • dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów w salonie,
  • współpraca z optometrystami,
  • dokonywanie drobnych napraw okularów,
  • odpowiedzialność za poprawne funkcjonowanie salonu i zapewnienie właściwej obsługi klienta – w tym weryfikacja i akceptacja reklamacji problemowych,
  • wsparcie przełożonego w prowadzeniu nadzoru nad gospodarką magazynową oraz tworzeniu grafików.

WYMAGANIA:

Nasz idealny Kandydat to osoba posiadająca doświadczenie w pracy w salonie optycznym. Jeśli masz już doświadczenie na stanowisku menedżerskim, to będzie to dodatkowym atutem. Jeżeli jesteś osobą samodzielną, zorganizowaną i dążąca do celu, zapraszamy do aplikowania!

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat,
  • atrakcyjny system motywacyjny,
  • rozbudowany program szkoleń sprzedażowych, produktowych i stylizacyjnych,
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny wraz z pakietem sportowym - całość dla Ciebie finansowana przez Medicover,
  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe),
  • zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover,
  • grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080