Zastępca kierownika Sali sprzedaży (kosmetyki)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Antal Sp. z o.o.
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży/ Zastępca kierownika Sali sprzedaży

Zakres zadań:

  • Zarządzanie salą sprzedaży, w przypadku nieobecności kierownika
  • Realizowanie celów sprzedażowych.
  • Delegowanie zadań, wyznaczanie i komunikowanie celów podległemu zespołowi oraz motywowanie go do działania.
  • Obserwowanie poziomu obsługi klienta zapewnianej przez zespół i podejmowanie na tej podstawie adekwatnych działań rozwojowych.
  • Wspieranie pracowników w sytuacjach problematycznych/trudnych z klientami
  • Wdrażanie nowych pracowników
  • Raportowanie wyników swoich i zespołowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem – mile widziane
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Proaktywność i zaangażowanie w realizację celów
  • Umiejętność delegowania zadań oraz prowadzenia szkoleń

Oferujemy:

  • Praca w perfumerii – C.H. Reduta
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Praca zmianowa (trzy soboty w miesiącu pracujące)
  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizja
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznym środowisku z markami Premium
  • Bardzo bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862