Zastępca Kierownika Restauracji Burger King
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Rex Concepts
8. 6. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie restauracji w czasie nieobecności Kierownika restauracji
  • Rekrutacja i szkolenie nowych pracowników
  • Układanie grafików pracy
  • Budowanie Zespołu, który chce i lubi ze sobą pracować
  • Dbanie o komfort naszych Gości
  • Realizacja planu sprzedażowego i kosztowego restauracji
  • Prowadzenie zmian
  • Okazjonalna obsługa kasy i przygotowywanie posiłków

Nasze wymagania

  • Minimum półroczne doświadczenie w zarządzaniu Zespołem
  • Chęć do budowania relacji z pracownikami i Gośćmi
  • Umiejętność zarządzania kosztami restauracyjnymi
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Komunikatywny język angielski
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia dodatkowych premii
  • Dostęp do atrakcyjnej oferty na karnet sportowy
  • Prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość dalszego rozwoju

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • napoje
  • pakiet relokacyjny

Czy lubisz, gdy wszystko idzie dobrze i płynnie? Uwielbiasz dbać o to, aby Twoi goście i pracownicy czuli się w Twojej restauracji doskonale? Czy lubisz pracować z liczbami? Analizujesz, jak Twoje działania przekładają się na świetne wyniki mierzone sprzedażą i zyskiem? Jeśli tak, mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Masz znakomitą okazję, aby dołączyć do naszego zespołu!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Rex Concepts BK Poland S.A. z siedzibą przy ul. Racławickiej 2-4, 53-146 Wrocław wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000539234, posiadająca kapitał zakładowy w wysokości 2.100.000,00 zł, wpłacony w całości, NIP 1070031710, REGON 360737061 („Burger King").Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (podstawa przetwarzania danych to podjęcie niezbędnych działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy - art. 6 ust. 1 lit b Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), a także dla celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyrazisz na to zgodę (podstawą przetwarzania danych w takim przypadku będzie Twoja zgoda – art. 6 ust. 1 lit a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).Twoje dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla celów rekrutacji, a w przypadku przyszłych rekrutacji aż do wycofania zgody, a po tym czasie dane mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom zapewniającym obsługę techniczną i IT.Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesów rekrutacji.Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678