Zastępca kierownika produkcji - betony ogniotrwałe
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Silesian Voivodeship, Polska
JOB POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
12. 9. 2024
5 800,00 - 6 500,00 zł miesięcznie brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- Przestrzeganie i pilnowanie poprawnego wykonywania procesu produkcji i procesów powiązanych z produkcją - W razie potrzeby możliwość zastąpienia operatora nitki produkcyjnej - Nadzór wraz z kierownikiem produkcji, bieżące utrzymanie ruchu maszyn oraz ich konserwacje miesięczne i przeglądy roczne - Znajomość aktualnego planu produkcji, w przypadku nieobecności kierownika dostosowanie do potrzeb klientów - Nadzór magazynu i stanu surowców, pilnowanie wyznaczonych stref składowania, dostarczanie surowców z magazynu do aktualnej produkcji - Przygotowywanie dokumentajci magazynowej, takiej jak : WZ, PZ. - Wykonywanie okresowych remanentów magazynowych - Nadzór nad załadunkami towarów do klientów oraz wykonywanie załadunku - Optymalizacja i podnoszenie efektywność pracy nitki produkcyjnej oraz zespołu - Działania prowdzące do utrzymania certyfikacji ISO 9001 - Kontakt z dostawcami surowców i materiałów w celu uzyskania aktualnych ofert - Wykonuje inne działania związane z działalnością firmy oraz inne obowiązki służbowe powierzone przez przełożonych
Wymagania stanowiska
- Minimum 2-3 lata doświadczenia na produkcji (najlepiej jako brygadzista/lider/kierownik) - Obsługa komputera oraz Word+Excel - Komunikatywna znajomość języka angielskiego - Doświadczenie przy obsłudze, konswerwacji i przeglądach maszyn - Umiejętność rozwiązywania problemów - Komunikatywność - Mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe i suwnice
Oferujemy
- Umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy - Wynagrodzenie: 5800-6500 zł brutto/miesiąc - Pracę I-zmianową w godzinach 7:00-15:00 - sporadycznie nadgodziny oraz druga zmiana 15:00-23:00 - Telefon służbowy oraz laptop - Przewidziane szkolenia w przypadku braku uprawnień UDT - Paczki świąteczne dla dzieci pracowników

  • Praca Gliwice
  • Kierownik Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Kierownik działu personalnego Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584