Zastępca Kierownika Produkcji
  • Nysa
Nysa, Nysa, opolskie, Polska
Spółdzielnia Pracy Cukry Nyskie
1. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, organizacja i doskonalenie pracy podległego zespołu pracowników,
  • Zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych,
  • Nadzór i prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • Nadzór nad przestrzeganiem ustalonych standardów jakościowych i BHP, dyscypliny pracy, wydajności,
  • Inicjowanie działań i wdrażanie usprawnień mających na celu doskonalenie i optymalizację procesu produkcji pod kątem bezpieczeństwa, jakości, wydajności z zakresu działu produkcji.
  • Współpraca z innymi działami m.in. przy uruchomieniach nowych produktów, procesów technologicznych i wprowadzaniu zmian,
  • Nadzór i optymalizacja kosztów produkcyjnych,
  • Nadzór nad uprawnieniami i szkoleniami podległych pracowników.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu produkcyjnego w branży spożywczej (preferujemy: cukierniczą, piekarniczą lub ciastkarską),
  • Wykształcenie wyższe ( zarządzanie produkcją, technolog żywności lub pokrewne),
  • Wiedza z zakresu procesów i metod zarządzania produkcją w branży FMCG,
  • Znajomość standardów jakości (IFS/BRC; ISO; HACCP),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • Umiejętność organizacji pracy, egzekwowania wyników,
  • Komunikatywność i umiejętność sprawnego podejmowania decyzji,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Dużą samodzielność w organizacji pracy,
  • Pracę w firmie z tradycjami ale z nowoczesnym podejściem do ludzi,
  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę,
  • Pakiet socjalny,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez liczne szkolenia.

Zastrzegamy sobie odpowiedź na wybrane oferty

  • Praca Nysa
  • Kierownik Nysa
  • Pracownik produkcji Nysa
  • Nysa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544