Zastępca Kierownika - market budowlany
  • Siemiatycze, ul. 11-go Listopada 184
podlaskie, Siemiatycze, ul. 11-go Listopada 184, podlaskie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
10. 9. 2024

Grupa Spółek firmy TOPAZ od ponad 30 lat, wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. TOPAZ to obecnie ponad sto trzydzieści placówek (sklepów własnych i franczyzowych) w czterech województwach wschodniej, a także centralnej Polski. Nasza marka stale się rozwija i chociaż najważniejszym trzonem działalności TOPAZ są sklepy spożywcze, rozwijamy również własne Centra Logistyczne, stacje benzynowe, punkty gastronomiczne TOP DRIVE, browar restauracyjny BROFAKTURA, galerie handlowe, inwestycje deweloperskie. Dysponujemy również Zakładem rozbioru drobiu, Ciastkarnią NATALIA I SZYMON oraz Piekarnią Sokołowską.

Aktualnie do naszej nowej galerii handlowej w Siemiatyczach, ul. 11-go Listopada 184- do sklepu z artykułami budowlanymi oraz do domu i ogrodu poszukujemy pracownika na stanowisko - Zastępca Kierownika sklepu
Twoje główne zadania:

  • współpraca przy koordynowaniu pracy sklepu, zgodnie z określonymi standardami
  • organizacja pracy i zarządzanie podległym personelem we współpracy z Kierownikiem sklepu
  • współpraca w procesie rekrutowania i szkolenia pracowników
  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe i realizację celów biznesowych
  • zarządzanie asortymentem i monitorowanie stanów magazynowych
  • zapewnienie wysokich standardów obsługi Klienta
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i reprezentowanie jej wobec Klientów i dostawców

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w sklepie czy hurtowni z branży budowlanej/dom i ogród
  • doświadczenia w kierowaniu zespołem oraz wysokich zdolności interpersonalnych
  • umiejętności dobrej organizacji pracy i motywowania zespołu
  • wysokiej motywacji do pracy i nastawienia na realizację celów sprzedażowych
  • otwartości na pracę zmianową i dyspozycyjności
  • umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy i otwartości na szkolenia wstępne poza miejscem zamieszkania

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas
  • atrakcyjne warunki pracy i premie uzależnione od wyników
  • kompleksowe wdrożenie, przeszkolenie oraz wsparcie ze strony działów Centrali Firmy
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z realną możliwością rozwoju zawodowego i/lub awansu

  • Praca podlaskie
  • Kierownik podlaskie
  • podlaskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584