Zastępca Kierownika Magazynu Wyrobów Gotowych (Magazyn Mroźnia)
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, Masovian Voivodeship, Polska
NOWEL Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Legionowo

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie pracy i zapewnienie realizacji zadań magazynu;
  • Zarządzanie podległym personelem;
  • Kontrola stanu sprzętu technicznego;
  • Nadzorowanie firm zewnętrznych wykonujących prace w obszarze magazynowo – spedycyjnym;
  • Uczestnictwo w inwentaryzacjach;
  • Przygotowywanie raportów, zestawień, analiz na potrzeby;
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (logistyka bądź pokrewne);
  • Znajomość systemów magazynowych;
  • Gotowość do pracy w przedziale godzinowym 9:00-17:00 (ew. otwartość na prace w systemie zmianowym 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00);
  • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office;
  • Kompetencje menadżerskie związane z zarzadzaniem zespołem;
  • Komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne);
  • Samodzielną i pełną wyzwań pracę.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • bony towarowe

NOWEL Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów pieczywa do odpieku w Polsce i Europie. Posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w swojej branży. Od prawie 100 lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję rynkową w oparciu o pasję, tradycję, wysoką jakość produktów i stały postęp technologiczny. Dzięki zaangażowaniu, wiedzy oraz doświadczeniu naszych pracowników zdobywamy zaufanie kolejnych pokoleń konsumentów, którzy każdego dnia chętnie sięgają po oferowane przez nas pieczywo.

Nie czekaj! Dołącz do Nas!

Postaw na swój rozwój w NOWEL Sp. z o.o.!

  • Praca Legionowo
  • Kierownik Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087