Zastępca Kierownika Kierowniczki Projektu ds. Technologii Elektrycznych (Junior Grid Manager)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polenergia Fotowoltaika S.A.
12. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem składania wniosków dotyczących określenia warunków przyłączenia do sieci i usunięcia kolizji ODS/OSP
  • Pozyskanie warunków przyłączenia do sieci elektroenergetycznej w negocjacjach z PSE
  • Wsparcie techniczne zespołu projektowego na etapie przygotowania projektu deweloperskiego w zakresie związanym z procesem przyłączenia do sieci elektroenergetycznej
  • Przeprowadzenie i/lub nadzór nad analizami i ekspertyzami niezbędnymi do uzyskania warunków przyłączenia do sieci
  • Przeprowadzenie oceny ryzyka dotyczących przyłączenia do sieci otrzymanych warunków od OSD/OSP
  • Opracowanie i opiniowanie rozwiązań technicznych obejmujących zakres przyłączenia obiektów wytwórczych do sieci elektroenergetycznej
  • Opracowanie schematów wymiany danych pomiarowych z OSD/OSP oraz systemami sterowania i nadzoru
  • Inicjowanie i udział w procesie legislacyjnym realizującym potrzeby projektu
  • Zarządzanie interfejsami
  • Koordynacja spotkań z PSE
  • Wsparcie procesu łańcucha dostaw oraz procesu rozwoju projektów MFW
  • Rejestrowanie, wydawanie i zatwierdzanie protokołów i planów działań ze wszystkich spotkań PSE i JV

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe elektryczne, energetyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy w zespołach międzynarodowych
  • Język angielski B2/C1 używany w codziennej pracy
  • min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad budżetowania projektów
  • Doświadczenie w dewelopmencie projektów energetycznych lub liniowych
  • Wiedza o technologiach morskich farm wiatrowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami integracji z siecią obiektów wytwórczych
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Krajowe i zagraniczne podróże służbowe
  • Uczestnictwo w konferencjach branżowych jako prelegent

To oferujemy

  • Zatrudnienie w Polenergia S.A.
  • Zaproponujemy Ci konkurencyjne wynagrodzenie na rynku i atrakcyjne warunki premii
  • Zadbamy o Twoje Zdrowie - umożliwiając Tobie/Twojej rodzinie korzystanie z prywatnego pakietu medycznego LuxMed
  • Urozmaicimy Twój Czas Wolny - spędzony na sportowo (karta Multisport) lub kulturalnie (dofinansowanie biletów do kina/teatru) albo wyjazdowo (dofinansowanie wypoczynku)
  • Wzmocnimy Twoje poczucie Bezpieczeństwa - oferując Tobie i Twojej rodzinie preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • Zainwestujemy w Twój Rozwój - organizując szkolenia, które pomogą Ci w pracy (m.in. językowe, specjalistyczne, rozwój umiejętności)
  • Zadbamy o Twój Work-Life Balance - wprowadzając (tam, gdzie jest to możliwe) system pracy zdalnej lub hybrydowej oraz dogodne godziny pracy
  • Zbudujemy Twoje poczucie Przynależności do firmy- organizując spotkania integracyjne i angażując Cię w życie naszej organizacji

  • Praca Warszawa
  • Technik technologii drewna Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370