Zastępca Kierownika Gastronomii
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Arche Restauracje Sp. z o.o.
15. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • umiejętności zarządzania zespołem,
  • wysokiej motywacji do pracy i nastawienia na realizację celów,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • umiejętności nawiązywania dobrych relacji z Gośćmi,
  • pozytywnego usposobienia,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • rozwijania działań restauracji i pozostałej gastronomii.

Nasze wymagania

  • ustalanie pracy zespołu,
  • motywowanie podległych pracowników,
  • ścisła współpraca z Kierownikiem Gastronomii i Szefem Kuchni,
  • dbanie o budżet i prowadzenie dokumentacji finansowej,
  • nadzór nad stanami magazynowymi,
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi.

To oferujemy

  • miejsce pracy w rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stałe wynagrodzenie, w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w młodym i przyjaznym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • szkolenia;
  • zniżki w sieci Arche;
  • posiłki.

  • Praca Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190