Zastępca kierownika działu księgowości
  • Chorzów
zastępca kierownika działu księgowości
Chorzów, Chorzów, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 8. 2024

Odpowiedzialność, współpraca, przedsiębiorczość, rozwój to wartości, które utożsamiasz z wymarzonym miejscem pracy? Lepiej czujesz się w tradycyjnym, rodzinnym modelu biznesowym, niż w korporacji?

Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi - tak - a na dodatek lubisz słodkości, to ta oferta czeka na Ciebie!

Wzbogać zasoby naszego klienta - trzeciego pokolenia twórców najsmaczniejszych pączków na rynku!

Oczekujemy

  • preferowane wykształcenie wyższe, kierunkowe
  • około 5 letnie doświadczenie zawodowe w pracy w dziale księgowości na samodzielnym stanowisku
  • mile widziana praktyczna znajomość oprogramowania COMARCH ERP XL/OPTIMA
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie podstawowym
  • znajomość przepisów Ustawy o rachunkowości
  • znajomość przepisów Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych
  • znajomość przepisów Ustawy o podatku od towarów i usług
  • umiejętność rozliczania i księgowania transakcji wewnątrzwspólnotowych, eksportowych, importowych
  • odpowiedzialność, sumienność, skrupulatność

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie od zaraz
  • umowa o pracę
  • praca w regularnym przedziale czasowym tj. 8:00 - 16:00
  • premie świąteczne i urodzinowe
  • system kafeteryjny - do wyboru m.in. zajęcia sportowe/ bilety do kina, na koncert/ bony podarunkowe
  • program poleceń pracowniczych
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • zajęcia z języka angielskiego

Zadania

  • wsparcie kierownika działu księgowości
  • ewidencja dokumentów księgowych w systemie FK
  • współpraca z innymi działami firmy, wsparcie merytoryczne, konsultacje
  • sporządzanie zleconych zestawień i analiz na potrzeby Zarządu i innych podmiotów
  • obsługa bankowości elektronicznej
  • ewidencja środków trwałych oraz wyposażenia ewidencjonowanego
  • środki trwałe w budowie, inwestycje
  • wykonywanie innych zleconych zadań w obszarze księgowości

  • Praca Chorzów
  • Kierownik działu personalnego Chorzów
  • Kierownik Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536