Zastępca kierownika działu księgowości
  • Ruda Slaska
Ruda Śląska, Ruda Slaska, Silesian Voivodeship, Polska
STOKSON Sp. j.
6. 6. 2024

STOKSON powstał w 1990 roku i obecnie jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Nasza firma jest pionierem i liderem rynku donutów w Polsce i jedną z największych firm produkcyjnych w tej kategorii w Europie. Jesteśmy zespołem pełnych pasji profesjonalistów, ceniących kreatywne podejście do pracy. Posiadamy najważniejsze, międzynarodowe certyfikaty gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo produkcji. W naszych zakładach wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii, produkcji, magazynowania oraz logistyki produktów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

ZASTĘPCA KIEROWNIKA DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI

Miejsce pracy: Chorzów

woj. śląskie

Opis stanowiska:

-       ewidencja dokumentów w systemie finansowo-księgowym,

-       ewidencja środków trwałych oraz wyposażenia ewidencjonowanego,

-       ewidencja środków trwałych w budowie, inwestycji,

-       wsparcie kierownika działu księgowości,

-       współpraca z pozostałymi działami firmy, wsparcie merytoryczne / konsultacje,

-       sporządzanie zestawień i analiz na potrzeby Spółki,

-       obsługa bankowości elektronicznej,

-       wykonywanie innych powierzanych zadań w obszarze księgowości.

Wymagania:

-       wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości,

-       min. 5 letnie doświadczenie zawodowe w pracy w dziale księgowości na samodzielnym stanowisku,

-       znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego (znajomość przepisów Ustawy o rachunkowości, Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, Ustawy o podatku od towarów i usług),

-       umiejętność rozliczania i księgowania transakcji wewnątrzwspólnotowych, eksportowych i importowych,

-       znajomość języka angielskiego minimum na poziomie podstawowym,

-       dobra organizacja pracy, dokładność, dotrzymywanie ustalonych terminów,

-       odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

Mile widziane:

-       znajomość oprogramowania COMARCH ERP XL / OPTIMA

Oferujemy:

-       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

-       system kafeteryjny,

-       program poleceń pracowniczych,

-       premie świąteczne i urodzinowe,

-       możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Praca Ruda Śląska
  • Kierownik działu personalnego Ruda Śląska
  • Kierownik Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696