Zastępca Kierownika Działu Handlowego
  • Poznań, Grunwald
wielkopolskie, Poznań, Grunwald, wielkopolskie, Polska
G DATA Software Sp. z o.o.
14. 8. 2024

Firma G DATA Software od ponad 35 lat dostarcza wysoko zaawansowane rozwiązania technologiczne w zakresie bezpieczeństwa sieciowego. Produkty G DATA są stale poddawane niezależnym testom i nagradzane za swoje osiągnięcia, dzięki temu mamy pewność, że dajemy klientom najlepsze rozwiązania w zależności od ich potrzeb.

Rozwój firmy jest dla nas niezwykle ważny, dlatego poszukujemy ambitnej, sumiennej i nastawionej na rozwój osoby na stanowisko w jednym z naszych działów w Polsce. Poznajmy się!
Zakres obowiązków:

  • Organizacja i nadzór pracy podległych handlowców
  • Wyznaczenie celów krótko i długoterminowych oraz wsparcie przy ich realizacji
  • Motywowanie i coaching pracowników oraz rozwijanie ich umiejętności sprzedażowych
  • Rekrutacja, szkolenia
  • Monitorowanie  wskaźników KPI podległego zespołu
  • Planowanie swojej pracy oraz podległego zespołu
  • Przygotowywanie raportów i ich analiza
  • Wysoka orientacja na wyznaczone cele
  • Bieżąca analiza i interpretacja wskaźników sprzedażowych oraz raportów
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Systematyczna praca w CRM

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedawców/telemarketerów (mile widziana branża IT)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (głównie Excel)
  • Doskonałe umiejętności przywódcze, organizacyjne oraz wysokie zdolności komunikacyjne
  • Zmysł analityczny, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność zarządzania czasem
  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętności ich zastosowania w praktyce
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w branży IT

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Poważnie podchodzimy do kwestii zatrudniania naszego personelu, dlatego jako odpowiedzialne przedsiębiorstwo oferujemy pracę wyłącznie na podstawie umowy o pracę
  • Dajemy Ci swobodę działania w kierunku realizowania założonych celów handlowych
  • Wynagrodzenie + progresywna prowizja zależna od obrotów
  • Atrakcyjna i indywidualnie ustalana kwota wynagrodzenia uzależniona od realizacji targetu
  • Atrakcyjne warunki świadczeń socjalnych
  • Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego oferujemy im możliwość dodatkowego ubezpieczenia, imprezy integracyjne i zajęcia sportowe
  • Przygotowanie i wdrożenie
  • Doświadczeni koledzy dokładnie zapoznają Cię z Twoimi zadaniami i zawsze będą do dyspozycji w razie pytań
  • Duże możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

Dodatkowe benefity:

  • Świąteczne bonusy
  • System premiowy / system prowizyjny
  • Wygodna lokalizacja biura
  • Nowoczesne i komfortowe biuro
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość pracy zdalnej/ homeoffice
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kawa w biurze
  • Karta sportowa
  • ZFŚS/ Dofinasowanie wypoczynku
  • Szkolenia dla pracowników
  • Możliwości rozwoju/ awansu
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne
  • Okolicznościowe spotkania firmowe

Nie są to dla nas puste słowa - otrzymasz od nas wsparcie w Twojej osobistej drodze kształcenia i nauki

  • Praca wielkopolskie
  • Kierownik wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567