Zastępca Głównej Księgowej
  • Zgorzelec
Zgorzelec, Zgorzelec, dolnośląskie, Polska
Citronex Trans Energy Sp. z o. o.
22. 5. 2024

Szukasz miejsca, gdzie Twoje umiejętności księgowe i podatkowe będą miały realny wpływ na rozwój firmy?

Pracujemy w środowisku pełnym wyzwań i możliwości rozwoju. Jeżeli lubisz wyzwania dnia codziennego to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Na co dzień doceniamy profesjonalizm i wzajemną koleżeńską pomoc. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, skrupulatną i samodzielną – dołącz do nas!

Do firmy Citronex Trans Energy Sp. z o. o. w Zgorzelcu poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Księgowanie i weryfikacja poprawności ujęcia dokumentów w księgach rachunkowych oraz podatkowych.
  • Sporządzanie sprawozdań GUS i NBP.
  • Przygotowywanie zestawień i raportów księgowych.
  • Udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych.
  • Udział w raportowaniu podatkowym i przygotowaniu deklaracji podatkowych.
  • Wykonywanie czynności związanych z zamykaniem poszczególnych okresów sprawozdawczych (weryfikacja obrotów i sald kont księgowych, rozrachunków).
  • Współpraca z audytorami, instytucjami finansowymi oraz urzędami.
  • Bieżące monitorowanie zmian prawnych i podatkowych.
  • Nadzór nad prawidłowym wykonywaniem obowiązków przez podległych pracowników, wyznaczanie celów, podział zadań, dbanie o rozwój.
  • Bezpośrednia współpraca z Głównym Księgowym i Dyrektorem Finansowym.

Nasze wymagania:

  • 5 lat doświadczenia na stanowisku Samodzielnej Księgowej lub Zastępcy Głównego Księgowego.
  • Wykształcenie wyższe z zakresu Finansów lub Księgowości.
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych.
  • Umiejętność organizowania pracy własnej i zarządzania zespołem.
  • Proaktywne podejście i samodzielność w działaniu.
  • Umiejętność prowadzenia otwartej i skutecznej komunikacji wewnątrz zespołu i w kontaktach zewnętrznych.
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel.

Co oferujemy?

  • Miejsce pracy - Zgorzelec.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracę w oparciu o B2B.
  • Pracę u jednego z największych pracodawców w regionie o zdywersyfikowanym biznesem działającego na skalę międzynarodową.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, odpowiadające Twoim umiejętnościom i doświadczeniu.
  • Pracę w nowoczesnym i komfortowym biurze.
  • Kompleksowe wsparcie i szkolenia od doświadczonych doradców podatkowych.
  • Pakiet benefitów, w tym zniżki na firmowe produkty i usługi, posiłki z oferty gastronomicznej stacji i restauracji, Medicover Sport, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe i opieka medyczna.

  • Praca Zgorzelec
  • Zgorzelec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509