Zastępca głównej/ego księgowej/ego
  • Jarocin
zastępca głównej/ego księgowej/ego
Jarocin, Jarocin, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
3. 10. 2024

W imieniu zaufanego klienta - firmy produkcyjnej poszukujemy osoby, która jest gotowa wesprzeć merytorycznie i operacyjnie dział księgowy.

Jeżeli jesteś doświadczonym ekspertem w obszarze księgowości, gotowym na kolejny krok w rozwoju zawodowym koniecznie zapoznaj się poniższą ofertą!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego
  • min. kilkuletniego doświadczenia zawodowego w dziale księgowym w firmie o profilu produkcyjnym (bądź w biurze rachunkowym obsługującym firmy produkcyjne)
  • znajomości prawa podatkowego i obowiązujących zasad rachunkowości
  • doświadczenia w pracy na pełnej księgowości
  • doświadczenia bądź gotowości do rozwoju w kierunku zarządzania zespołem księgowym
  • dobrej znajomości programu Excel
  • umiejętności planowania i dobrej organizacji czasu pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • możliwość udziału w ciekawych projektach
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Zadania

  • samodzielnie i terminowe księgowanie dokumentów
  • sporządzanie deklaracji podatkowych w zakresie podatków PIT, VAT, CIT
  • koordynacja zespołu księgowego
  • wsparcie i współpraca z Głównym Księgowym przy zamknięciu miesiąca, sporządzaniu sprawozdania finansowego
  • sporządzanie uzgodnień dla spółek powiązanych
  • analiza transakcji finansowych
  • uzgadnianie sald księgi głównej
  • sprawozdawczość GUS

  • Praca Jarocin
  • Jarocin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521