ZASTĘPCA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO ODDZIAŁU W POZNANIU
  • Poznań
Poznań, STRZESZYŃSKA 36, 60-479 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy
25. 9. 2024
od 5 700 do 10 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
Wsparcie Głównego Księgowego w zakresie prowadzenia pełnej księgowości Instytutu
Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz innych lub nadzór nad ich sporządzaniem
Sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego
Obsługa systemu finansowo-księgowego SYKOF
Współpraca z biegłym rewidentem
Nadzór i optymalizacja procesów księgowych
Pracodawca oferuje:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat, w przedziale czasu pracy 7.00 17.00.
Pakiet sportowy,
Świadczenia z ZFŚS.
Grupowe ubezpieczenie pracownicze.
Preferowane zatrudnienie na okres próbny 3 miesiące od chwili zatrudnienia (natychmiast); docelowo (po pomyślnie zrealizowanym okresie próbnym) umowa na czas nieokreślony lub druga umowa na czas określony i następnie docelowo umowa na czas nieokreślony
Mile widziane osoby z niepełnosprawnością

Inne wymagania
Wykształcenie (poziom/kierunek) Wykształcenie wyższe ekonomiczne i 5 lat doświadczenia lub 8 lat doświadczenia w danej specjalności i wykształcenie średnie ekonomiczne.
Doświadczenie zawodowe Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na równorzędnym stanowisku w pełnej księgowości.
Wymagania stawiane Kandydatowi:
Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na równorzędnym stanowisku w pełnej księgowości.
Dobra znajomość przepisów dotyczących podatku VAT, CIT.
Znajomość przepisów w zakresie rachunkowości.
Swobodne posługiwanie się pakietem Microsoft Office (głównie Excel).
Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, sumienność, odpowiedzialność oraz doskonała organizacja pracy.
Doświadczenie pracy w jednostce naukowej będzie dodatkowym atutem.
Mile widziana będzie umiejętność obsługi systemu finansowo księgowego SYKOF.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

  • Praca Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392