Zastępca głównego księgowego
  • Bieruń
zastępca głównego księgowego
Bieruń, Bieruń, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
25. 9. 2024

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy, poszukujemy zastępcy głównego księgowego z doświadczeniem w pełnej księgowości i znajomością systemu SAP.

Główne zadania obejmują nadzór nad rozliczeniami podatkowymi, w tym przygotowywanie i składanie deklaracji VAT oraz CIT. Osoba na tym stanowisku będzie również monitorować prawidłowość dokumentacji podatkowej, prowadzić korespondencję z organami podatkowymi oraz przygotowywać wewnętrzne raporty na potrzeby grupy kapitałowej.

Szukamy osoby z pasją do innowacji i chęcią rozwoju w ambitnym, globalnym środowisku.

Oczekujemy

  • miejsce zamieszkania - preferowana aglomeracja śląska
  • wykształcenie wyższe w dziedzinie rachunkowości, finansów, ekonomii
  • znajomość systemu SAP ERP
  • minimum 5 lat, doświadczenie pracy w dużych organizacjach
  • sumienność, dokładność, wysokie zdolności analityczne, samodzielność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego (preferowany poziom B1)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel, PowerPoint)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • praca od zaraz
  • hybrydowy model pracy
  • business hours
  • umowa pracę lub kontrakt B2B
  • wdrożenie i szkolenia stanowiskowe
  • opieka medyczna
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia oraz pakietu sportowego
  • sprzęt służbowy
  • system premiowy

Zadania

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z polską ustawą o rachunkowości
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych w zakresie VAT, CIT
  • prowadzenie bezpośredniej komunikacji (w tym korespondencji) z organamipodatkowymi
  • sporządzanie raportów wewnętrznych na potrzeby grupy

  • Praca Bieruń
  • Bieruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836