Zastępca Dyrektora Zakładu Produkcyjnego
  • Rawa Mazowiecka
Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka, Łódź Voivodeship, Polska
Maspex
6. 6. 2024

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twoje obowiązki:

  • wyznaczanie i realizacja długookresowej strategii funkcjonowania podległego zakładu
  • nadzór nad wszystkimi procesami w zakładzie produkcyjnym z uwzględnieniem efektywności ekonomicznej
  • inicjowanie i nadzorowanie działań związanych z podnoszeniem wydajności i rozwojem zakładu zgodnie z wyznaczonymi wskaźnikami
  • nadzór nad jakością produkowanych wyrobów
  • wyznaczanie standardów współpracy między działowej i komunikacji w zakładzie;
  • realizowanie polityki personalnej w zakładzie
  • monitorowanie, kontrolowanie i rozliczanie pracy podlegających pracowników
  • motywowanie i wspieranie rozwoju pracowników
  • analiza trendów rynkowych i konkurencji
  • współpraca z innymi działami Grupy w celu ciągłego usprawniania procesów.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne i/lub z zakresu zarządzania m.in. ze stopniem magistra
  • 3 - letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania zakładem produkcyjnym
  • znajomość technologii, cyklu produkcyjnego i zasad zarządzania jakością
  • doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem
  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • wysoki poziom kompetencji menedżerskich (motywowania, budowania zaangażowania, delegowania, monitoringu, kontroli, rozwoju zespołu i coachingu)
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • zdolności analityczne
  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • ukończone studia MBA;
  • znajomość sytemu SAP.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać wiedzę z zakresu zarządzania kategorią i stawać
  • się ekspertem w swojej dziedzinie
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
  • niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, telefon komórkowy
  • szereg szkoleń i działań rozwojowych
  • pakiet benefitów w tym m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie

  • Praca Rawa Mazowiecka
  • Rawa Mazowiecka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851