Zastępca Dyrektora Projektu ​(zespół 1/11)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
21. 9. 2024

Jesteśmy zarządcą krajowej infrastruktury kolejowej i jedną z największych polskich firm, łączącą tradycję z nowoczesnymi technologiami. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, prowadzimy ruch pociągów oraz tworzymy rozkłady jazdy. Budujemy, modernizujemy i utrzymujemy całą infrastrukturę kolejową. Wszystko z szacunkiem dla natury!

Centrum Realizacji Inwestycji poszukuje osób na stanowisko:

Komercjalizacja Warszawy Zachodniej i Łodzi Fabrycznej

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • wypracowanie i zarządzanie relacjami z kontrahentami,
  • kompleksowa obsługa klienta w procesie najmu nieruchomości: pozyskiwanie nowych najemców, przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji, przygotowywanie i podpisywanie umów najmu nieruchomości,
  • zarządzanie istniejącymi umowami w zakresie negocjacji warunków, odnowień i przedłużeń, w szczególności w zakresie obiektów Warszawa Zachodnia oraz Łódź Fabryczna,
  • monitorowanie i analiza rynku nieruchomości komercyjnych,
  • inicjowanie i prowadzenie działań w celu zapewnienia ciągłości zagospodarowania nieruchomości,
  • przygotowanie i samodzielna realizacja projektów komercyjnych (budowy, przebudowy, dzielenie i łączenie lokali) zgodnie z przyjętymi standardami,
  • podejmowanie działań mających na celu podnoszenie efektywności procesu oddawania nieruchomości w najem/dzierżawę oraz w zakresie zarządzania umowami najmu/dzierżawy,
  • realizacja celów budżetowych i rozwojowych.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe,
  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży nieruchomości handlowych,
  • wysokie kompetencje negocjacyjne poparte kilkuletnim doświadczeniem,
  • umiejętność przeprowadzania analiz i wyliczeń biznesowych w związku z prowadzonymi negocjacjami,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa i wynikających z nich procedur, w tym w szczególności z zakresu komercjalizacji nieruchomości, zarządzania umowami najmu/ dzierżawy nieruchomości,
  • sprawna obsługa pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • umiejętność pracy w zespole i sprawnego zarządzania czasem własnym.

Oferujemy wynagrodzenie w przedziale 19 000 - 21 000 zł brutto

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą
  • Opieka medyczna
  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Karta Multisport

  • Praca Warszawa
  • Dyrektor Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Dyrektor szkoły Warszawa
  • Dyrektor artystyczny Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838