Zastępca Dyrektora Nadzoru Dydaktycznego
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Jesteśmy największą siecią szkół policealnych i liceów, kształcącą osoby dorosłe w trybie zaocznym i stacjonarnym. Podczas gdy wiele szkół niepublicznych ogranicza lub kończy działalność, nasz zaangażowany i oddany zespół ciągle się rozwija.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:
Zakres obowiązków:

  • Nadzór dydaktyczny nad Szkołami oraz wsparcie merytoryczne Szkół w zakresie działalności dydaktycznej.
  • Ujednolicenie i standaryzacja działalności i procesów dydaktycznych w Szkołach, przygotowywanie rekomendacji wdrożeniowych, materiałów szkoleniowych i instrukcji.
  • Analiza obowiązujących przepisów prawa oraz planowanych zmian, rekomendowanie i wprowadzanie zmian.
  • Wdrażanie nowych oraz naprawczych programów dydaktycznych.
  • Wdrażanie działań rozwojowych, w tym proponowanie nowych kierunków kształcenia.
  • Inspirowanie do innowacji metodycznych.
  • Nadzór nad jakością kształcenia, w tym promowaniami słuchaczy i zdawalnością egzaminów.

Nasze wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, ewentualnie doświadczenie jako inspektor Kuratorium, dyrektor szkoły.
  • Sprawne poruszanie się po ustawie Prawo Oświatowe.
  • Doświadczenie w zarządzaniu placówką oświatową.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz w zarządzaniu wieloma projektami.
  • Gotowość do częstego podróżowania i wizytowania oddziałów.
  • Rozwinięte umiejętności analityczne oraz wyszukiwania danych.
  • Wysokie zdolności negocjacyjne, komunikatywność, samodzielność.
  • Zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie.

Oferujemy:

  • Współpracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
  • Auto służbowe (również do celów prywatnych) oraz karta paliwowa.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Program rekomendacji pracowników.
  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków.

  • Praca Łódź
  • Dyrektor Łódź
  • Dyrektor handlowy Łódź
  • Dyrektor finansowy Łódź
  • Dyrektor szkoły Łódź
  • Dyrektor artystyczny Łódź
  • Dyrektor kreatywny Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862