Zastępca Dyrektora Handlowego
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
TLC Rental Sp. z o.o.
24. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • współpraca przy opracowywaniu i wdrażaniu strategii sprzedażowej spółki
  • realizacja zakładanych planów sprzedażowych, monitorowanie i analiza wyników
  • budowanie i zarządzanie zespołem doradców handlowych w sposób indywidualny przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi
  • wspieranie i rozwój kompetencji pracowników działu handlowego
  • optymalizacja i nadzór nad procesami sprzedażowymi
  • wsparcie w tworzeniu i wdrażaniu procedur i polityk sprzedażowych
  • analiza rynku pod kątem atrakcyjności i dynamiki branży oraz zachowań konkurencji i preferencji klientów
  • utrzymywanie i rozwój relacji z obecnymi klientami oraz regularne budowanie portfela klientów
  • prowadzenie negocjacji handlowych, ustalanie warunków współpracy z klientami
  • monitorowanie terminowości płatności i zarządzanie procesem windykacyjnym
  • bieżące raportowanie wyników sprzedaży do Dyrektora Handlowego
  • identyfikacja i raportowanie kluczowych wskaźników efektywności (KPI)
  • bezpośrednia współpraca z działami wspierającymi (księgowość, logistyka, finanse, HR)

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w zarządzaniu rozproszonym zespołem sprzedaży
  • doświadczenie w koordynowaniu projektów sprzedażowych
  • gotowość do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B)
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz negocjacyjne
  • wysoki poziom wiedzy biznesowej i branżowej

To oferujemy

  • inwestujemy w rozwój pracownika poprzez kursy i szkolenia pracownicze
  • gwarantujemy stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zapewniamy benefity pracownicze

  • Praca Rzeszów
  • Dyrektor Rzeszów
  • Dyrektor artystyczny Rzeszów
  • Dyrektor kreatywny Rzeszów
  • Dyrektor handlowy Rzeszów
  • Dyrektor finansowy Rzeszów
  • Dyrektor szkoły Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648