Zastępca Dyrektora Działu Sprzedaży
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Asseco Data Systems S.A.
5. 10. 2024

Jesteśmy częścią Asseco - liderem w dostarczaniu nowoczesnych systemów informatycznych i symulatorów w wirtualnej rzeczywistości dla szkolnictwa wyższego oraz biznesu. Nasze rozwiązania, takie jak "Uczelnia 3.0 by Asseco", dostosowują się do potrzeb małych, średnich i dużych uczelni, zapewniając kompleksowe narzędzia do zarządzania procesami administracyjnymi oraz wspierając wysokiej jakości kształcenie, rekrutację i rozwój kariery studentów. Dowiedz się więcej na https://dlauczelni.assecods.pl.

Jako Zastępca Dyrektora Działu Sprzedaży będziesz odpowiedzialny za kierowanie kilkuosobowym zespołem sprzedażowym oraz realizację skutecznych strategii sprzedażowych w celu osiągania założonych celów biznesowych w sektorze edukacji i szkolnictwa wyższego oraz biznesu.

Pracujemy w modelu hybrydowym, 2-3 razy w tygodniu spotykając się w biurze w Gdańsku.

Zadania:

  • opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedaży,
  • zarządzanie i rozwijanie zespołu sprzedażowego,
  • zarządzanie i rozwijanie relacji z kluczowymi klientami,
  • negocjowanie umów i warunków współpracy z klientami
  • monitorowanie i analiza rynku oraz konkurencji,
  • raportowanie wyników i przygotowanie prognoz sprzedażowych,
  • współpraca z innymi działami firmy w celu doskonalenia oferty.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży rozwiązań IT,
  • minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
  • doświadczenie w sprzedaży na rynkach zagranicznych,
  • znajomość systemu klasy CRM, preferowane Microsoft Dynamics 365,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne w języku polskim i angielskim,
  • umiejętności analityczne, w tym pozyskiwania i interpretacji danych,
  • wysokie umiejętności negocjacyjne,
  • wysoka kultura osobista,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT  w sektorze edukacji i szkolnictwa wyższego.

Oferujemy:

  • system motywacyjny,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • prywatna opieka medyczna,
  • karta Multisport,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • działania rozwojowe,
  • Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE).

  • Praca Gdańsk
  • Dyrektor Gdańsk
  • Dyrektor artystyczny Gdańsk
  • Dyrektor kreatywny Gdańsk
  • Dyrektor handlowy Gdańsk
  • Dyrektor finansowy Gdańsk
  • Dyrektor szkoły Gdańsk
  • Kierownik działu personalnego Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648