Zastępca Dyrektora ds. Procesów Transportowych
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
Media Expert
16. 9. 2024

PRACA NA TERENIE CAŁEJ POLSKIJesteśmy Expertem. Media Expertem.Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale wciąż mamy ambitne plany, więc przyszłość należy do nas!Dlatego już dziś szukamy: Zastępcy Dyrektora ds. Procesów Transportowych (last mile, HUB)Efektywność jest kluczem do sukcesu: nie chodzi tylko o to, co robimy, ale jak to robimy (Peter Drucker).A logistyka to strategia w ruchu — kluczem jest planowanie, przewidywanie i elastyczność.Zgadzasz się? Zatem dołącz do nas już dziś!

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę
  • system premiowy
  • auto służbowe
  • rozwój zawodowy w największej firmie branży RTV/AGD w Polsce
  • wsparcie w trakcie wdrożenia oraz szkolenia
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
  • kartę MultiSport z dofinansowaniem
  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka
  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

Twoje zadania:

  • opracowywanie i wdrażanie strategii operacyjnej zgodnej z celami firmy
  • nadzór nad przestrzeganiem standardów jakości oraz bezpieczeństwa
  • nadzór nad realizacją zleceń transportowych pod kątem operacyjnym i jakościowym
  • monitoring efektywności pracy i procesów oraz ich optymalizacja
  • analiza i raportowanie wyników pracy logistyki, dostaw, obsługi klientów i reklamacji
  • tworzenie i usprawnianie procesów transportowych, last mile i szkoleń
  • inicjowanie i wdrażanie innowacji i projektów rozwojowych

Od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenia w zarządzaniu operacyjnym w branży transportowej, szczególnie w obszarze procesów magazynowych i kurierskich
  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: zarządzanie, logistyka lub pokrewne)
  • znajomość nowoczesnych metod analiz kosztów
  • wysokich kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych
  • umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • konsekwencji i skuteczności w działaniu
  • umiejętności dzielenia się wiedzą
  • gotowości do częstych podróży służbowych pomiędzy HUB-ami
To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

  • Praca Katowice
  • Dyrektor Katowice
  • Dyrektor handlowy Katowice
  • Dyrektor finansowy Katowice
  • Dyrektor szkoły Katowice
  • Dyrektor artystyczny Katowice
  • Dyrektor kreatywny Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567