Zastępca Dyrektora ds. Procesów Transportowych
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Media Expert
15. 9. 2024

PRACA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI Jesteśmy Expertem. Media Expertem. Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale wciąż mamy ambitne plany, więc przyszłość należy do nas! Dlatego już dziś szukamy: Zastępcy Dyrektora ds. Procesów Transportowych (last mile, HUB) Efektywność jest kluczem do sukcesu: nie chodzi tylko o to, co robimy, ale jak to robimy (Peter Drucker). A logistyka to strategia w ruchu — kluczem jest planowanie, przewidywanie i elastyczność. Zgadzasz się? Zatem dołącz do nas już dziś!
Zapewnimy Ci:
- umowę o pracę
- system premiowy
- auto służbowe
- rozwój zawodowy w największej firmie branży RTV/AGD w Polsce
- wsparcie w trakcie wdrożenia oraz szkolenia
- ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
- zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
- kartę MultiSport z dofinansowaniem
- prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
- Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka
- pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich
Twoje zadania:
- opracowywanie i wdrażanie strategii operacyjnej zgodnej z celami firmy
- nadzór nad przestrzeganiem standardów jakości oraz bezpieczeństwa
- nadzór nad realizacją zleceń transportowych pod kątem operacyjnym i jakościowym
- monitoring efektywności pracy i procesów oraz ich optymalizacja
- analiza i raportowanie wyników pracy logistyki, dostaw, obsługi klientów i reklamacji
- tworzenie i usprawnianie procesów transportowych, last mile i szkoleń
- inicjowanie i wdrażanie innowacji i projektów rozwojowych
Od Ciebie oczekujemy:
- doświadczenia w zarządzaniu operacyjnym w branży transportowej, szczególnie w obszarze procesów magazynowych i kurierskich
- wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: zarządzanie, logistyka lub pokrewne)
- znajomość nowoczesnych metod analiz kosztów
- wysokich kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych
- umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
- konsekwencji i skuteczności w działaniu
- umiejętności dzielenia się wiedzą
- gotowości do częstych podróży służbowych pomiędzy HUB-ami
To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

  • Praca Poznań
  • Dyrektor Poznań
  • Dyrektor handlowy Poznań
  • Dyrektor finansowy Poznań
  • Dyrektor szkoły Poznań
  • Dyrektor artystyczny Poznań
  • Dyrektor kreatywny Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584