ZASILAJĄCY
  • Minsk Mazowiecki
ZASILAJĄCY
Mińsk Mazowiecki, Minsk Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
Harper Hygienics S.A.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zasilanie maszyn produkcyjnych w surowce
  • odbieranie wyrobów z maszyny
  • sortowanie i pakowanie wyprodukowanych wyrobów gotowych
  • bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów

WYMAGANIA:
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (12 godzin)
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • chęć rozwijania swoich umiejętności
  • motywacja do pracy, odpowiedzialność
  • doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie
  • wdrożenie pod opieką doświadczonego pracownika
  • bezpłatny dowóz pracowników na trasie Garwolin – Mińsk Mazowiecki, Siedlce - Mińsk Mazowiecki oraz Stoczek Łukowski – Mińsk Mazowiecki
  • prywatną opiekę medyczną dla pracowników oraz członków rodziny
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników oraz członków rodziny
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836