Zasilający
  • Minsk Mazowiecki
Zasilający
Mińsk Mazowiecki, Minsk Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
Harper Hygienics S.A.
1. 10. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: zasilanie maszyn produkcyjnych w surowce odbieranie wyrobów z maszyny sortowanie i pakowanie wyprodukowanych wyrobów gotowych bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów WYMAGANIA: gotowość do pracy w systemie zmianowym (12 godzin) komunikatywność i umiejętność pracy w zespole chęć rozwijania swoich umiejętności motywacja do pracy, odpowiedzialność doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie wdrożenie pod opieką doświadczonego pracownika bezpłatny dowóz pracowników na trasie Garwolin – Mińsk Mazowiecki, Siedlce - Mińsk Mazowiecki oraz Stoczek Łukowski – Mińsk Mazowiecki prywatną opiekę medyczną dla pracowników oraz członków rodziny możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników oraz członków rodziny przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667