Zarządca Nieruchomości
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Praca.pl
30. 8. 2024

Twoje zadania:

  • Utrzymanie techniczne nieruchomości komercyjnych.
  • Organizacja przetargów i zbieranie ofert.
  • Prowadzenie regularnych kontroli technicznych.
  • Nadzór nad wyposażeniem technicznym obiektów.
  • Raportowanie wyników do centrali w Niemczech.
  • Zarządzanie dokumentacją operacyjną nieruchomości.
  • Budowanie trwałych relacji z usługodawcami i partnerami.
  • Komunikacja z najemcami.
  • Kontrola okresów gwarancyjnych i procesów odbiorów.
  • Planowanie i realizacja przebudów.
  • Weryfikacja i zatwierdzanie faktur.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i zespołami.
  • Znajomość obsługi nieruchomości.
  • Gotowość do podróży służbowych, prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.
  • Biegła obsługa MS Office, zwłaszcza Excel.
  • Miesięczne szkolenie wstępne w centrali w Niemczech.

Oferujemy:

  • Integracyjne eventy i duch zespołowy.
  • Program adaptacyjny i możliwości rozwoju.
  • Innowacyjne środowisko pracy w "Domu Inspiracji".
  • Atmosfera pracy w firmie rodzinnej z szybkim procesem decyzyjnym.
  • Premie uznaniowe.
  • Programy dbające o zdrowie pracowników.
  • Dynamiczna ekspansja i możliwości rozwoju kariery.
  • Program poleceń pracowniczych.

  • Praca Wrocław
  • Zarządca nieruchomości Wrocław
  • Administrator nieruchomości Wrocław
  • Agent nieruchomości Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544