Zarządca Budynku Biurowego
  • Bytom
Bytom, Bytom, śląskie, Polska
Smart-HR
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Nadzorowanie i utrzymanie techniczne obiektu (dbanie o budynek, o stan techniczny budynku i pomieszczeń),
  • Promocję obiektu na stronie www oraz w mediach społecznościowych w ten sposób, aby obiekt przyciągał uwagę na rynku i wzbudzał zainteresowanie,
  • Optymalizację cenową wraz z dbałością o ciągłość najmu i gwarancję maksymalnego wykorzystania potencjału obiektu,
  • Nadzór kosztów utrzymania obiektu,
  • Kontrolę prawidłowości rozliczeń z najemcami i usługodawcami zewnętrznymi,
  • Doradztwo w kontekście potrzeb i zmian,
  • Renegocjowanie umów najmu,
  • Dbanie o zadowolenie najemców poprzez działania budujące prestiż i markę obiektu.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenia ekonomicznego lub związanego z zarządzaniem nieruchomościami,
  • Znajomości języka angielskiego,
  • Wysokiej jakości obsługi najemców,
  • Umiejętności promowania nieruchomości w mediach,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B,
  • Postawy proaktywnej i zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • Samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii rocznej,
  • Samodzielne stanowisko oraz możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole.

Wymagania

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy produkującej, w związku z wybudowaniem nowego budynku biurowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

  • Praca Bytom
  • Zarządca nieruchomości Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851