Zarobki do 29,9 zł/godz. brutto* | Pracownik magazynowy
  • Trzebinia
Trzebinia, Trzebinia, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

zadania:

  • rozkładanie towarów na półki magazynu

  • załadunek i rozładunek przesyłek

  • kompletowanie, pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki

  • obsługa skanera ręcznego

WYMAGANIA:

Zaaplikuj lub zadzwoń na nr 22 454 44 44 lub 800 800 777 (numer bezpłatny)

suma podstawowej stawki godzinowej oraz premii specjalnej za frekwencję

OFERUJEMY:

oferujemy:

  • stawkę 29,90 zł/godz. brutto

  • dodatek 20% za pracę w godzinach nocnych

  • pracę na cały etat - średnio 4 dni w tygodniu, 3 dni masz wolne

  • umowę o pracę tymczasową (składkę ZUS + płatne urlopy)

  • pakiet RANDSTAD PLUS a w nim: karta sportowa, pakiet medyczny oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach!

  • bezpłatne gorące napoje i obiady z pysznym i różnorodnym menu za 1 zł

  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym na wybranych trasach

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Praca Trzebinia
  • Pracownik fizyczny Trzebinia
  • Pracownik produkcji Trzebinia
  • Pracownik biurowy Trzebinia
  • Trzebinia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551