Zapraszamy do współpracy
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, Małopolskie, Polska
Amorbud
7. 9. 2024

Firma Armorbud SP Zoo poszukuje Kierownika Robót Sanitarnych. Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu, gdzie będziesz miał/a możliwość pracy nad ambitnymi projektami, przyczyniającymi się do poprawy infrastruktury oraz jakości życia społeczności. Dołącz do nas i rozwijaj swoje kompetencje w Armorbud, gdzie pasja spotyka się z innowacyjnością, a tradycja z nowoczesnością.
Twój zakres obowiązków
Organizacja terenu budowy oraz zapewnienie zgodności realizacji projektów z wyznaczonymi standardami firmy.
Analiza, kontrola harmonogramu, postępu wykonywanych robót oraz dokumentacji technicznej i odbiorowej.
Nadzór nad powierzonym personelem
Ścisła współpraca z inwestorem, projektantami oraz nadzorem inwestorskim
Koordynacja robót zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego, normami i standardami bezpieczeństwa.
Analiza i kontrola kosztów, raportowanie postępów prac oraz udział w naradach koordynacyjnych.
Nasze wymagania
Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek Inżynieria Środowiska lub pokrewne.
Posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej.
Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność pracy z programem AutoCad.
Znajomość obowiązujących przepisów, norm i standardów bezpieczeństwa w budownictwie.
Wysokie umiejętności organizacyjne, komunikatywność oraz zdolność szybkiego rozwiązywania problemów.
Prawo jazdy kategorii B.
Dyspozycyjność w przypadku wyjazdów służbowych
To oferujemy
Atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do umiejętności i doświadczenia.
Samochód służbowy oraz inne narzędzia niezbędne do pracy.
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
Udział w realizacji ciekawych i prestiżowych projektów.
Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.
CV prosimy przesyłać na adres : @ . Kontakt telefoniczny pod numerem tel 662541249
Z poważaniem
Fair Play Płachta Piotr
Korzenna 381/3
33-322 Korzenna
Nip 734-334-37-14
Tel 662-541-249

  • Praca Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544