Żałobnik grabarz w zakładzie pogrzebowym Jelenia Góra
  • Jelenia Góra
Jelenia Góra, Jelenia Góra, Dolnośląskie, Polska
Sacrum
11. 4. 2024

Poszukujemy pracownika do Zakładu Pogrzebowego / Kamieniarskiego w Jeleniej Górze.
Główne zadania:
- Przygotowanie ceremonii pogrzebowych,
- obsługa ceremonii pogrzebowych,
- pomoc przy rozbiórkach i montażach nagrobków,
- pomoc przy budowie grobowców
- układanie kostki brukowej
- sprzątanie grobów
Wymagania:
- Wysoka kultura osobista
- Odpowiedzialność
- Dyspozycyjność
- Prawo jazdy kat B. (OBOWIĄZKOWE)
- Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Elastyczne godziny pracy
- Przyuczenie
CV ze zdjęciem prosimy kierować na emiala @ lub złożyć osobiście w biurze zakładu przy ul. Sudeckiej 65
Więcej informacji pod numerem tel. 501-525-105.

  • Praca Jelenia Góra
  • Grabarz Jelenia Góra
  • Doradca podatkowy w Polsce Jelenia Góra
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Jelenia Góra
  • Pracownicy uczelni w Polsce Jelenia Góra
  • Jelenia Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532