Zaladunek i rozladunek paczek 14 € - 15 € plus premia
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Deutschland GmbH & Co. KG, Str
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Sortowanie przesylek
Zaladunek i rozladunek paczek 14 € - 15 € plus premia za obecnosc w pracy (m/w/d)
Miejsce pracy: 99428 Nohra
ZADANIA:
Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami
Ukladanie przesyłek wazacych do 31 kg na tasmie
Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek do opakowań zbiorczych, tworzenie palet
Przestrzeganie przepisów dotyczących zabezpieczania ładunków
OFERUJEMY:
Stawka godzinowa do od 01.10.2024 14,00€ brutto / h, od 01.11.1014 15,00 € brutto / h
dodatkowa premia za obecnosc w pracy
Dodatki za prace w nocy 25%
Praca w systemie trzyzmianowym
Zatrudnienie w oparciu o niemiecka umowe o prace.
Zdobycie doświadczenia zawodowego w największej firmie z sektora logistycznego.
Praca w systemie dwuzmianowym
W pelni wyposazone mieszkanie odplatne 200€ miesiecznie
WYMAGANIA:
Umiejętności pracy w zespole
Sumienności i motywacja do pracy
Chęć do pracy fizycznej.
Posiadanie auta i prawa jazdy bedzie dodatkowym atutem
Gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na dłuższy okres
Zainteresowanych prosimy o przeslanie swojego CV z dopiskiem " Nohra"

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. kadr i płac Kielce
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kielce
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kielce
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kielce
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Kielce
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667