Zacznij pracę w wakacje i zostań z nami w roku akademickim w CCIG Group Sp. z o.o.
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
CCIG Group Sp. z o.o.
3. 6. 2024
Nie podano

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowisko Telefoniczny Doradca Klienta.

Twój zakres obowiązków:

  • Telefoniczna obsługa klientów - wysoka kultura osobista jest tutaj niezbędna.
  • Badanie potrzeb klientów, dobieranie najlepszej oferty, informowanie o aktualnych promocjach, rabatach oraz dostępnym sprzęcie i akcesoriach.

Poszukujemy osób, które:

  • Stawiają komunikację na pierwszym miejscu.
  • Czerpią satysfakcję z pracy i pozytywnie wpływają na ludzi.
  • Są ambitne i chcą łączyć naukę z pracą.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Life-work balance

Grafik możesz dostosować do swoich potrzeb - to idealne rozwiązanie dla studentów. Będziesz mieć czas na pracę, naukę i realizowanie swoich pasji.

  • Doświadczenie

Wszędzie słyszysz, że nie masz doświadczenia? Dla nas to nie ma znaczenia. Pracując z nami możesz rozwijać swoje kompetencje miękkie cały czas, dzięki szkoleniom wewnętrznym, które oferujemy.

  • Wypłata dwa razy w miesiącu

Wypłatę otrzymujesz zawsze dwa razy w miesiącu - za godziny (27,70 zł brutto/h) i premię.

  • Pakiet wdrożeniowy UKNOW

Dołączając do nas masz możliwość skorzystania z profesjonalnego pakietu wdrożeniowego Uknow, który przygotowuje do nowych zadań oraz rozwija kwalifikacje i kompetencje. Po pozytywnym ukończeniu wdrożenia otrzymujesz certyfikat, który potwierdza zdobyte umiejętności.

  • Ścieżka rozwoju

Jesteś ambitny i nie lubisz stać w jednym miejscu? To tak jak my! Dzięki przejrzystej ścieżce rozwoju masz możliwość zdobywania kolejnych szczebli kariery.

  • Praca Kielce
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kielce
  • Doradca podatkowy w Polsce Kielce
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kielce
  • Specjalista ds. kadr i płac Kielce
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kielce
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kielce
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kielce
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Kielce
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080