Z doświadczeniem do montażu mebli i przeprowadzek
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
NO PROBLEM profesjonalny montaż mebli
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Dzień dobry,
Poszukujemy osoby z doświadczeniem w zakresie montażu mebli pokojowych z paczek oraz w przeprowadzkach.
Praca+/-10h dziennie w zespole, zazwyczaj dwu-trzyosobowym
Główne zadania:
- wykonywanie codziennych zleceń w zakresie montażu mebli i przeprowadzek
- dbanie o powierzony sprzęt i sprawdzenie stanów asortymentu
Wymagania:
- doświadczenie w montażu mebli z paczek oraz w przeprowadzkach
- prawo jazdy kat B
- umiejętności komunikacyjne-rozmowa z klientem
- dobra organizacja pracy
- sumienność
- elastyczność
- umiejętność pracy w zespole
- samodzielność
- zaangażowanie
- uczciwość
- punktualność
Oferujemy:
- pracę w firmie z ugruntowaną pozycja na rynku
- pracę w młodym zespole
- umowę o pracę po okresie próbnym
- wszystkie potrzebne narzędzia
- ciekawe zlecenia i przyjaznych klientów
- rozliczenie godzinowe od 30;/h
Zapraszamy do współpracy!

  • Praca Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536