Z-ca kierownika wydziału, Specjalista ds. malarni
  • Leżajsk
Leżajsk, Leżajsk, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Spółdzielnia SIP ZPCh
24. 7. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bezpośredni nadzór nad organizacją pracy w dziale malarnia - pakowalnia;

  • Nadzór materiałów zgodnie z obowiązującymi normami dla danego wyrobu i rozliczanie zużycia pod dany wyrób;

  • Bezpośrednia odpowiedzialność nad uruchomieniem produkcji i dotrzymanie terminów realizacji, zleceń produkcyjnych według obowiązującego harmonogramu produkcyjnego;

  • Nadzór nad utrzymaniem i magazynowaniem przyrządów produkcyjnych;

  • Nadzorowanie czasu pracy i jego rozliczania podległych pracowników działu;

  • Nadzorowanie prawidłowego wykorzystywania maszyn, przyrządów i materiałów do produkcji wyrobów;

  • Nadzorowanie zgodności wyrobu z jego dokumentacją oraz zapewnienie jak najlepszej jego jaskości;

  • Utrzymanie maszyn i przyrządów w dobrym stanie technicznym zapewniającym wykonanie dalszej produkcji;

  • Uczestniczenie w opracowaniu, wdrażaniu i doskonaleniu procedur jakościowych;

  • Przestrzeganie oraz nadzór nad przestrzeganiem procedur jakościowych przez podległych pracowników;

  • Poddanie ocenie osiągnięć podległych pracowników oraz motywacja ich do pracy;

  • Sporządzanie sprawozdań, raportów oraz analiz dotyczących działalności działu;

  • Nadzór nad zapoznaniem pracowników podejmujących pracę z zakresem ich obowiązków, sposobem wykonywania ich pracy na wyznaczonych stanowiskach;

  • Organizowanie pracy w sposób zapewniający pełne wykorzystanie czasu pracy jak również osiąganie przez pracowników, przy wykorzystaniu ich uzdolnień i kwalifikacji; wysokiej wydajności i jakości pracy;

  • Prowadzenie ścisłej współpracy z poszczególnymi działami w rozwiązaniu wszelkich problemów.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie średnie;

  • minimum dwuletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem w firmie produkcyjnej, szczególnie w zarządzaniu lakiernią zautomatyzowaną;

  • dobra, ogólna wiedza techniczna;

  • umiejętność identyfikacji problemów i ich rozwiązywania;

  • mile widziana znajomość MS Office, programu SAP;

  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu oraz predyspozycje do zarządzania zespołem;

  • preferowany stopień niepełnosprawności.

OFERUJEMY:
  • stabilną pracę stacjonarną na podstawie umowy o pracę;

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy;

  • udział w procesie produkcji konstrukcji stalowych i elementów;

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Praca Leżajsk
  • Kierownik Leżajsk
  • Kierownik leżajski
  • Leżajsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941