Yard Marshall - Operator placu
  • Magnice
, Magnice, dolnośląskie, Polska
CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.
16. 5. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS STANOWISKA

  • Zarządzanie kontrolami i audytami bezpieczeństwa w Yard i Dock
  • Prowadzenie dokładnych rejestrów pojazdów przyjeżdżających/wyjeżdżających z terenu i przeprowadzonych procedur bezpieczeństwa
  • Raportowanie niezgodności
  • Zarządzanie pojazdami w Yard i do doków w zgodności z fizycznymi ograniczeniami strony
  • Priorytetyzacja komercyjnie ważnych dostaw w ramach odbioru
  • Skuteczna komunikacja pomiędzy kierowcami, zespołem wewnętrznym i ochroną.

KOGO SZUKAMY?

  • Wiedza z zakresu procesów magazynowych
  • Doświadczenie w obsłudze shunter truck w obrębie parku logistycznego
  • Doświadczenie w pracy z systemem WMS
  • Prawo jazdy kat.C
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS - dopłatę urlopową, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty świąteczne dla dzieci, karty sportowe.
  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie
  • Możliwość rozwoju oraz współpracy w środowisku międzynarodowym.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

119 135
19 322