Wymiana opon w osobówkach, Holandia, praca sezonowa
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
APN Agencja Pracy
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- wymiana kół

- dokręcenie śrub,

- wyważanie,

- sprawdzanie zbieżności i ciśnienia,

- pomiar głębokości bieżnika i znakowanie opon,

- przeprowadzenie kontroli po zakończonej pracy.

WYMAGANIA:

- doświadczenie minimum 2-3 miesiące (1 sezon),

- komunikatywna znajomość języka angielskiego,

- prawo jazdy kat. B

- mile widziany swój samochód na dojady (rozliczenie na podstawie kilometrówki)

OFERUJEMY:

- holenderską umowę o pracę,

- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,

- tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,- zakwaterowanie spełniające normy certyfikatu SNF,

- holenderskie ubezpieczenie,

- opiekę koordynatorów,

- transport do pracy na terenie Holandii,

- profesjonalną obsługę przed wyjazdem.

  • Praca opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045