WYKOŃCZENIOWIEC
  • Ostrowiec Świętokrzyski
Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie, Polska
Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

Wykończeniowiec

Firma Climatic Sp. z o. o. Sp. k., zajmująca się budownictwem modułowym poszukuje do Zakładu Produkcyjnego w Ostrowcu Św. Wykończeniowców.

Zadania:

•szpachlowanie płyt gipsowo–kartonowych i innych

•malowanie ścian,

•tapetowanie,

• układanie paneli podłogowych,

•obsługa agregatu szpachlarskiego,

• sylikony, akryle

• montaż parapetów,

•obsadzanie narożników,

•prace elewacyjne – klejenie styropianu, wtapianie siatki, mile widziane

Wymagania:

•doświadczenie w wyżej wymienionych pracach,

•chęć do pracy.

Oferujemy:

•umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

•wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania,

•narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji na adres mailowy: @ lub telefonicznie bezpośrednio z Martą Kosiarską ,

tel. 697 - pokaż numer telefonu -

  • Praca Ostrowiec Świętokrzyski
  • Ostrowiec Świętokrzyski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563