Wykończenia – podłogi, parkiet, panele. Parkieciarz.Norwegia
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
Norweska firma
15. 5. 2024

Zadzwoń lub wyślij SMS / WhatsApp o treści „Oslo” – oddzwonię
Prace wykończeniowe – podłogi, parkiet, panele. Parkieciarz.
Praca w Norwegii, Oslo.
Szukamy samodzielnych doświadczanych parkieciarzy.
Proponowana stawka: godzinowa 240 NOK za godzinę (stawki są w brutto) lub stawka akordowa (kto jak woli).
Praca w domach prywatnych oraz w biurach.
Zadania: Renowacja, szlifowanie podłóg drewnianych: parkiety, panele, schody i inne powierzchnie, układanie, naprawa nowej podłogi, parkietu.
Bez cyklinowania i lakierowania.
Czego oczekujemy od pracownika: doświadczenia, kilkuletniego doświadczenia bezpośrednio przy parkietach, podłogach.
Prawo jazdy kat. B – dajemy wyposażone niezbędnym sprzętem auta.
Znajomości j. angielskiego i/lub norweskiego na poziomie dogadania.
Oferujemy: zatrudnienie bezpośrednio w firmie bez agencji i pośredników, 1 osobowe pokoje (koszt pracownika 5 500 NOK/mc),
Chętnych proszę o przesłanie CV lub krótkiej notatki na temat swojego doświadczenia
@ lub kontakt pod nr.tel. 502 267 530
Jeśli nie odbieram wyślij sms o treści „Oslo” – oddzwonimy.
Biuro czynne do 16, po 16 TYLKO sms.
KRAZ: 13 471

  • Praca Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    129 106
    20 672