Wykonawca / monter elewacji budynków (styropian / wełna mineralna)
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Wakor Sp. z o.o.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie elewacji na styropianie i wełnie mineralnej z kołkowaniem i tynkowaniem

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w wykonywaniu elewacji - klejenie (styropian, wełna), kolkowanie, zbrojenie, tynkowanie.
  • Praca na wysokościach – zapewniamy odpowiednie szkolenia BHP.
  • Rzetelność i dokładność.

OFERUJEMY:
  • Stały kontrakt na minimum 1,5 roku (praca w jednym miejscu).

  • Możliwość zakwaterowania dla osób spoza regionu.

  • Praca w ekipach wieloosobowych – wsparcie doświadczonych pracowników.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Płatności zawsze na czas.

  • Stałe godziny pracy, pełen etat.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużych projektach budowlanych.

  • Praca Katowice
  • Monter Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584