Wykonawca / Monter Elewacji Budynków (Styropian / Wełna Mineralna)
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
Wakor Sp. z o.o.
1. 10. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykonywanie elewacji na styropianie i wełnie mineralnej z kołkowaniem i tynkowaniem WYMAGANIA: Doświadczenie w wykonywaniu elewacji - klejenie (styropian, wełna), kolkowanie, zbrojenie, tynkowanie. Praca na wysokościach – zapewniamy odpowiednie szkolenia BHP. Rzetelność i dokładność. OFERUJEMY: Stały kontrakt na minimum 1,5 roku (praca w jednym miejscu). Możliwość zakwaterowania dla osób spoza regionu. Praca w ekipach wieloosobowych – wsparcie doświadczonych pracowników. Atrakcyjne wynagrodzenie. Płatności zawsze na czas. Stałe godziny pracy, pełen etat. Możliwość zdobycia doświadczenia w dużych projektach budowlanych.

  • Praca Katowice
  • Monter Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667