Wykładowca Kosmetologii
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Outworking
16. 9. 2024

Jako firma działająca od 2012 roku na rynku, świadczymy usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. W swojej grupie biznesowej współpracujemy również z Uniwersytetami , których celem jest podniesienie jakości nauki . Poszukujemy osób gotowych współtworzyć pionierskie podejście do kierunku Kosmetologii !

Szukamy specjalistów związanych z Kosmetologią, którzy będą prowadzić innowacyjne zajęcia z tej dziedziny dla studentów Uniwersytetu WSB Merito w Gdańsku . Poszukujemy entuzjastów, którzy nie tylko posiadają solidną wiedzę teoretyczną i praktyczną, ale także potrafią ją przekazać w sposób zrozumiały i inspirujący ✨. Zależy nam na zdolnościach komunikacyjnych , kreatywności oraz umiejętności dostosowania się do dynamicznych zmian w branży kosmetologicznej .

Jeśli chcesz wspólnie z nami kształtować przyszłość Kosmetologii – dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

✅ Prowadzenie działalności badawczej oraz dydaktycznej zgodnie z wymogami pełnoetatowego stanowiska badawczo-dydaktycznego (240 godzin).

✅ Prowadzenie wykładów i ćwiczeń z zakresu Kosmetologii (m.in. dermatologia, podstawy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej) oraz przygotowywanie kursów na platformie Moodle.

✅ Tworzenie materiałów dydaktycznych, takich jak prezentacje multimedialne i skrypty wspierające proces nauki .

✅ Organizacja i prowadzenie seminariów, konferencji, warsztatów oraz kół naukowych ‍ .

✅ Prowadzenie konsultacji dla studentów oraz ocenianie ich prac, w tym przeprowadzanie weryfikacji efektów uczenia się .

✅ Śledzenie nowych trendów i badań w dziedzinie Kosmetologii oraz aktywne dostosowywanie programu nauczania .

Wymagania:

Posiadanie stopnia doktora w dziedzinie kosmetologii, nauk biomedycznych, dermatologii lub w pokrewnych dziedzinach.

Dopuszczamy również lekarzy medycyny ze specjalizacją z dermatologii bez stopnia doktora, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie zawodowe.

Gotowość do prowadzenia zajęć zarówno w tygodniu, jak i w weekendy – w formie stacjonarnej i hybrydowej.

Pasja do dzielenia się wiedzą ze studentami oraz posiadanie doświadczenia w pracy badawczo-dydaktycznej.

Mile widziana specjalizacja z dermatologii.

Mile widziany udokumentowany dorobek naukowy i publikacyjny w dziedzinie kosmetologii lub w dyscyplinach pokrewnych.

Oferujemy:

Umowę o pracę na pełen etat w ramach 240h na semestr.

Elastyczny grafik dostosowany do Twojej dyspozycyjności.

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia .

Możliwość rozwoju zawodowego i naukowego .

Proces rekrutacji:

⚡ Szybki i efektywny proces rekrutacji bez korporacyjnych procedur.

⚡ Rozmowa wstępna, rozmowa z managerem kierunku, ustalenie warunków pracy.

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210