Wykładanie towaru w sklepie: 33 zł brutto/h, praca od 26.08!
  • Modlniczka
małopolskie, Modlniczka, Małopolskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykładanie towaru na półki
  • Rozpakowywanie kartonów z towarem
  • Bieżące wykonanie poleceń wydane przez kadrę menadżerską

WYMAGANIA:
  • Chęci do pracy
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy JUŻ OD 26.08!
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, dbałość o porządek na miejscu pracy

OFERUJEMY:
  • Bezstresowa, sprawna rekrutacja i wdrożenie do pracy – wsparcie ze strony konsultanta Manpower podczas rekrutacji i w trakcie zatrudnienia
  • Umowa zlecenie, rozpoczęcie pracy od 26.08 (poniedziałek 6:00-14:00), od wtorku aż do 03.09 w godz. 8:00-16:00
  • Stawka: 33 zł brutto/h (serdecznie zapraszamy uczniów/ studentów, stawka brutto=netto)
  • Pakiet ponad 10 benefitów ManpowerGroup: MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kafeteria MyBenefit, liczne zniżki i rabaty pracownicze w ramach programu ManpowerGroup Premium w sklepach stacjonarnych i online, szkołach językowych, obiektach sportowych i rekreacyjnych

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584