Wykładanie towaru w markecie budowlanym - 28 zł brutto/h
  • Wałbrzych
Wałbrzych, Wałbrzych, dolnośląskie, Polska
ATERIMA WORK
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Co będziesz robić?

  • Pracować na magazynie wewnętrznym lub hali sprzedaży
  • Wykładać towar na regały w markecie budowlanym
  • Dokonywać inwentaryzacji asortymentu
  • Udzielać informacji na temat asortymentu klientom sklepu

Czego oczekujemy?
  • Braku przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej
  • Dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do soboty

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie
  • Wynagrodzenie 28,00 zł brutto/h
  • Ekwiwalent za pranie odzieży roboczej 47 zł brutto/mc
  • Pracę w godzinach otwarcia sklepu (7:00 - 21:00) wg grafiku
  • Miejsce pracy: Wałbrzych

  • Praca Wałbrzych
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wałbrzych
  • Doradca podatkowy w Polsce Wałbrzych
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075