Wykładanie towaru - TYGODNIÓWKI - Poznań
  • Rokietnica
Rokietnica, Rokietnica, wielkopolskie, Polska
JAGA Recruitment Sp. z o.o.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

JAGA Recruitment Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Rokietnica
Pracodawca
Dodano
26.09.2024
Numer referencyjny
23145_44074

Oferujemy:

  • pracę od zaraz.
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.
  • stawkę 28,50 zł brutto/h.
  • pracę w systemie dwuzmianowym: 6:00-14:00/14:00-22:00.
  • możliwość pracy również w weekendy lub w nocy (dla chętnych).
  • wynagrodzenie płatne w formie tygodniówek.

Oczekujemy:

  • Odpowiedzialnego podejścia do powierzonych obowiązków.
  • Udokumentowania aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych (NIEZBĘDNE!).

Zadania:

  • Zbieranie pustych kartonów.
  • Wykładanie towaru na sklepie.
  • Porządkowanie towaru na półkach.
  • Pakowanie pieczywa.
  • Dbanie o prawidłową ekspozycję asortymentu.

Miejsce pracy: Poznań

Poszukujemy pracowników do poniższych  lokalizacji:

Poznań:

ul. Fabryczna 23, ul. Palacza 18, ul. Wilkońskich 1, ul. Kościelna 40, ul. Mieszka I 38, ul. Poszwińskiego 6

Rokietnica:

ul. Szkolna 15

Baranowo:

ul. Szamotulska

APT JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik pomocniczy w sklepie

  • Praca Rokietnica
  • Rokietnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392