Wykładanie towaru - Poznań Aleje Solidarności
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Golden Serwis Sp. z o. o.
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma GOLDEN SERWIS, zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży, poszukuje obecnie dla swojego klienta osoby na stanowisko: Wykładanie towaru w miejscowości - Poznań

  • Ul. Aleje Solidarności

Zakres obowiązków

  • zapewnienie porządku na stanowisku pracy
  • wykładanie towaru
  • kontrola terminów produktów spożywczych
  • zapewnienie odpowiedniej ekspozycji towaru

Wymagania

Wymagania

  • pełnoletność
  • orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych - wymóg konieczny!
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność

Oferujemy

  • umowa zlecenie
  • wynagrodzenie miesięczne/ wypłaty na życzenie
  • praca na pełny etat
  • praca 2 zmianowa: 6-14;14-22.
  • stawka godzinowa:

28,10 zł brutto=netto/h dla studentów,
28,10 zł brutto/h dla pozostałych (pełny ZUS)

Więcej informacji pod nr tel.: 665-234-545

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544