Wykładanie towaru- owoce/warzywa -Bydgoszcz
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Golden Serwis Sp. z o. o.
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma GOLDEN SERWIS zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży poszukuje obecnie dla swojego klienta osoby na stanowisko Wykładanie towaru: Dział OWOCE - WARZYWA  w Bydgoszczy

  • Ul. Skarżyńskiego

Zakres obowiązków:

  • wykładanie towaru
  • zapewnienie odpowiedniej ekspozycji towaru
  • zapewnienie porządku na stanowisku pracy
  • kontrola terminów produktów spożywczych

Wymagania

  • pełnoletność
  • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność

Oferujemy:

Stawka godzinowa:

  • 28,80zł brutto=netto/h dla studentów,
  • 28,10 zł netto dla pozostałych(pełny ZUS)
  • umowa zlecenie
  • wynagrodzenia miesięczne/wypłaty na życzenie

WIĘCEJ INFORMACJI POD NR. TEL.693 150-120

  • Praca Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838