Wydawca Weszło.com
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Grupa Weszło
6. 6. 2024

Weszło.com ⚽ to jeden z najbardziej opiniotwórczych serwisów sportowych w Polsce. Jego założyciel, Krzysztof Stanowski od lat wyznacza trendy w mediach. W związku z rozwojem serwisu Weszło.com poszukujemy osoby na stanowisko:

WYDAWCA SERWISU

Jeżeli biegle poruszasz się w środowisku internetowych mediów sportowych, social mediów oraz YouTube , masz doświadczenie w prowadzeniu serwisu, kreowaniu tematów i planowaniu publikacji, masz w sobie pasję, która pozwoli Ci tworzyć z nami nową jakość w mediach - napisz do nas!

Zadania:

  • Zarządzanie stroną główną Weszło.com
  • Organizacja pracy zespołu redakcyjnego
  • Planowanie publikacji w serwisie
  • Wyszukiwanie gorących tematów ze świata sportu
  • Dbałość o właściwy dobór treści i ich odpowiednią ekspozycję
  • Optymalizacja treści pod kątem pozycjonowania w SEO
  • Monitoring analityki serwisu i dbałość o stały wzrost parametrów medialnych.

✅ Umiejętności wymagane:

  • Szeroka wiedza na temat sportu ze szczególnym naciskiem na piłkę nożną
  • Perfekcyjna znajomość mechanizmów działania internetowych serwisów sportowych
  • Kreatywność w wyszukiwaniu tematów oraz w ogrywaniu ważnych wydarzeń sportowych
  • Łatwość w kierowaniu zespołem redakcyjnym
  • Biegłość w poruszaniu się w środowiskach YouTube, X, Instagram, TikTok, Facebook
  • Znajomość narzędzi analitycznych i zasad optymalizacji treści pod kątem pozycjonowania SEO (Google News, Google Trends, GA, GSC)
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Umiejętności mile widziane:

  • Redagowanie tekstów

✒ Forma zatrudnienia:

Umowa o dzieło / umowa zlecenie / umowa o pracę / B2B

Oferujemy:

Dużą swobodę w działaniu bez nadmiaru procedur i biurokracji

Otwartość na realizację kreatywnych pomysłów;

Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Praca Warszawa
  • Wydawca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080