Wydawca Narzędzi
  • Wadowice
Wadowice, Wadowice, Małopolskie, Polska
PONAR Wadowice S.A.
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- prawidłowe przyjmowanie i wydawanie narzędzi

- kontrola otrzymywanych dokumentów / sprawdzanie zgodności z dostawą

- rozliczanie dokumentów magazynowych (RW,PZ, PW);

- utrzymywanie porządku i czystości w wypożyczalni narzędzi;

- rozliczanie się z powierzonego majątku na podstawie inwentaryzacji;

- przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie;

WYMAGANIA:

- umiejętność obsługi komputera (EXCEL, WORD – poziom podstawowy);

- gotowość do pracy w systemie III – zmianowym;

- samodzielność i kreatywność, chęć rozwoju;

- umiejętność pracy w zespole;

- odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie;

OFERUJEMY:
  • możliwość przyuczenia;
  • ciekawą pracę w nowoczesnej firmie inżynierskiej;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • prace na nowoczesnym parku maszynowym;
  • możliwość doszkalania i ponoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • pakiet sportowy Medicover sport.

  • Praca Wadowice
  • Wadowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075